Zastanawiam się czasem jak projektują kobiety?

Czy można mówić o kobiecym stylu ? Hmm..Czy da się wyróżnić kobiecy styl we wnętrzu? Jako projektantka patrzę na te same problemy co mężczyźni z różnej perspektywy, niejednokrotnie z różnym stopniem wrażliwości, przez pryzmat indywidualnych doświadczeń. W końcu to kobiety są szyją, która kręci głową.
Kobiety tworzą wnętrza skrojone na miarę, takie, które uwzględniają potrzeby i upodobania. Projektują przede wszystkim funkcjonalnie, z dbałością o detale i dodatki. Jesteśmy perfekcyjne w tym co robimy. Często już na pierwszy rzut oka widać, że coś powstało ręką kobiety. Lubimy zabawę kolorem i wzorami.  Zestawienia różnych materiałów i struktur dają nam szeroki wachlarz możliwości na idealne wnętrze.
Uwielbiamy pastele, białe wnętrza ocieplamy zwykle bladoróżowymi bądź błękitnymi dodatkami. Każda lubi tworzyć po swojemu w swoim unikatowym stylu- tak by zawrzeć w projekcie cząstkę siebie samej. Jednak ja  najczęściej projektuję w stylu modern classic, który jest synonimem luksusu, jakości oraz  precyzji. Czyli to co ja-my kobiety lubimy. To odwzorowuje kobiecą klasę i estetyczne wyczucie smaku. Wnętrze musi mieć duszę i charakter ale z zachowaniem delikatności, subtelności ze szczególną dbałością o detale...bo cóż jest lepszego  od wnętrza, które pomoga oderwać się od codziennych spraw